Виховання без нервування або Як упоратися з розбишаками, упертюхами, ледарями, плаксіями, крикунами та хитрунами (Vihovannja bez nervuvannja abo Jak uporatisja z rozbishakami, upertjuhami, ledarjami, plaksіjami, krikunami ta hitrunami) by Вікторія (Vіktorіja) Горбунова (Gorbunova)

Choose a shelf or add to a new one
Recommend

Recommend and receive 50% of the profit on any sale you generate

Виховання без нервування або Як упоратися з розбишаками, упертюхами, ледарями, плаксіями, крикунами та хитрунами (Vihovannja bez nervuvannja abo Jak uporatisja z rozbishakami, upertjuhami, ledarjami, plaksіjami, krikunami ta hitrunami)

Зрозуміла книга про те, як батькам зробити дітей щасливими і при цьому самим не з`їхати з глузду. Спираючись на свій досвід психолога-консультанта, авторка на прикладі реальних історій та випадків з життя пише про причини різних проблем у поведінці дітей і дає чіткі зрозумілі поради, які дозволять батькам зберегти нерви. (Zrozumіla kniga pro te, jak bat'kam zrobiti dіtej shhaslivimi і pri c'omu samim ne z`їhati z gluzdu. Spirajuchis' na svіj dosvіd psihologa-konsul'tanta, avtorka na prikladі real'nih іstorіj ta vipadkіv z zhittja pishe pro prichini rіznih problem u povedіncі dіtej і daє chіtkі zrozumіlі poradi, jakі dozvoljat' bat'kam zberegti nervi.)

Publisher: Glagoslav Distribution ISBN: 9789661482455 Pages: 400