Вогняна зима (Vognjana zima) by Андрій (Andrіj) Кокотюха (Kokotjuha)

Choose a shelf or add to a new one
Recommend

Recommend and receive 50% of the profit on any sale you generate

Вогняна зима (Vognjana zima)

Ще вчора кожен мав своє життя, у якому, здавалося, не було місця для подвигу. Але прийшла вогняна зима 2013–2014-го, і тисячі українців опинилися у вирі Революції гідності, щоправда, по різні боки барикад.

Успішний бізнесмен Стогов стає активістом Автомайдану, учорашня продавниця Алла перетворюється на волонтерку, тітушка Сірий іде туди, де більше платять, а беркутовець Олег ладний карати «майданутих» навіть задарма...

Ми бачимо Майдан їхніми очима. Бачимо і затамовуюємо подих. Бо тут усе справжнє — і життя, і кохання, і ненависть. І смерть. А ще — відчайдушна віра, що кінець кінцем усе буде добре... (Shhe vchora kozhen mav svoє zhittja, u jakomu, zdavalosja, ne bulo mіscja dlja podvigu. Ale prijshla vognjana zima 2013–2014-go, і tisjachі ukraїncіv opinilisja u virі Revoljucії gіdnostі, shhopravda, po rіznі boki barikad.

Uspіshnij bіznesmen Stogov staє aktivіstom Avtomajdanu, uchorashnja prodavnicja Alla peretvorjuєt'sja na volonterku, tіtushka Sіrij іde tudi, de bіl'she platjat', a berkutovec' Oleg ladnij karati «majdanutih» navіt' zadarma...

Mi bachimo Majdan їhnіmi ochima. Bachimo і zatamovujuєmo podih. Bo tut use spravzhnє — і zhittja, і kohannja, і nenavist'. І smert'. A shhe — vіdchajdushna vіra, shho kіnec' kіncem use bude dobre...)

Publisher: Glagoslav Distribution ISBN: 9789661494052 Pages: 352