Таємнича історія Біллі Міллігана (Taєmnicha іstorіja Bіllі Mіllіgana) by Деніел (Denіel) Кіз (Kіz)

Choose a shelf or add to a new one
Recommend

Recommend and receive 50% of the profit on any sale you generate

Таємнича історія Біллі Міллігана (Taєmnicha іstorіja Bіllі Mіllіgana)

Роман, що став культовим. Вперше українською

В основі твору — реальні події

Планується екранізація з Леонардо Ді Капріо в головній ролі

Цього ранку він прокинувся від того, що лягаві вдерлися в будинок і звинуватили у зґвалтуванні трьох жінок. Але він упевнений, що не робив цього! Принаймні не пам’ятає. Але чому? Можливо, якась із двадцяти трьох особистостей, що мешкали у його свідомості, замовчувала цей факт? Психіатри ще не стикалися з такою хворобою. Чи скоїв Мілліган усі ці злочини, чи він талановитий актор, який пошив усю Америку в дурні?

Таємнича історія заснована на реальних подіях. Деніел Кіз особисто спілкувався з Біллі, а також з усіма, хто був причетний до цієї справи. ( Roman, shho stav kul'tovim. Vpershe ukraїns'koju

V osnovі tvoru — real'nі podії

Planuєt'sja ekranіzacіja z Leonardo Dі Kaprіo v golovnіj rolі

C'ogo ranku vіn prokinuvsja vіd togo, shho ljagavі vderlisja v budinok і zvinuvatili u zґvaltuvannі tr'oh zhіnok. Ale vіn upevnenij, shho ne robiv c'ogo! Prinajmnі ne pam’jataє. Ale chomu? Mozhlivo, jakas' іz dvadcjati tr'oh osobistostej, shho meshkali u jogo svіdomostі, zamovchuvala cej fakt? Psihіatri shhe ne stikalisja z takoju hvoroboju. Chi skoїv Mіllіgan usі cі zlochini, chi vіn talanovitij aktor, jakij poshiv usju Ameriku v durnі?

Taєmnicha іstorіja zasnovana na real'nih podіjah. Denіel Kіz osobisto spіlkuvavsja z Bіllі, a takozh z usіma, hto buv prichetnij do cієї spravi.)

Publisher: Glagoslav Distribution ISBN: 9786171215955 Pages: 512